Naujienos

Apie mus

Mėsos cechas

Parduotuvės

Malūnas

Kita veikla

Nuorodos

Kontaktai

 

NaujienosApie musMėsos cechasParduotuvėsMalūnasKita veiklaNuorodos

 

Apie mus

 
 

           UAB ,,Alantos agroservisas“ įregistruota 1995 m., reorganizavus VAĮ ,,Agroservisas“. Pastaroji įkurta privatizavimo keliu kaip vienas iš Alantos žemės ūkio mokyklos, anksčiau vadinamos Alantos tarybiniu ūkiu – technikumu, gamybinių – technologinių kompleksų.

            Įmonė tradiciškai užsiėmė augalininkystės, gyvulininkystės ir bitininkystės produktų gamyba, paslaugų žemės ūkiui teikimu. Ilgainiui veikla plėtėsi ir įvairėjo. 1992 m. įkurtas mėsos perdirbimo cechas, 1994 m. – autoservisas, 1996 m. – malūnas. Siekiant realizuoti savo pagamintus produktus, 1992 m. atidaryta parduotuvė ,,Aluntos dvaras“ Molėtuose, 1993 m. – parduotuvė ,,Alantėlė“ įmonės buveinės vietovėje, Naujasodžio kaime, Molėtų rajone.

            

            Šiuo metu bendrovės pagrindinės veiklos yra:

  • mėsos produktų gamyba;

  • savo pagamintų produktų mažmeninė ir didmeninė, kitų prekių – mažmeninė prekyba;

  • pieno surinkimo paslaugos;

  • žemės ūkio darbai (dirbamos žemės paruošimas, žolės ir javų pjovimas, vytintos žolės vyniojimas į rulonus su plėvele ir kita);

  • krovinių ir keleivių vežimo paslaugos;

  • transporto remonto darbai ir priežiūros paslaugos.

         Bendrovė taip pat priima užsakymus atlikti žemės darbus (grunto kasimas, vežimas, lyginimas), krovos paslaugas (yra kranas).

        

         Įmonės organai: visuotinis akcininkų susirinkimas, valdyba, bendrovės vadovas (direktorius). Iš viso įmonėje dirba per 50 darbuotojų.

         UAB ,,Alantos agroservisas“ yra VšĮ Alantos technologijos ir verslo mokyklos dalininkas. Įmonės veiklos bazė naudojama minėtos mokyklos vykdomo praktinio mokymo tikslais.

 

         Įmonės rekvizitai:

         Adresas: Naujasodžio km., Alantos sen., LT-33315, Molėtų r.

         Juridinio asmens kodas: 167540613

         PVM mokėtojo kodas: LT675406113

 

 

Sukurta 2006 ©